+90 541 508 41 81

Hakkımızda

Mağazamıza Hoş Geldiniz...

"Mutluluk içimizde başlar" felsefesi ile çıktığımız yolda, Çocuk Oyun grupları ve kent mobilyaları sektöründe çeyrek asırlık tecrübe ile oluşturduğumuz güven, sadakat ve müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliğini sağlamak öncelikli gayemizdir.

Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile ürettiğimiz çevre dostu ürünlerimizin devamlılığını sağlayarak, yasal şartlar ve kalite standartları doğrultusunda beklentileri ve gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak temel felsefemizdir.

Zamanın ruhuna uygun fikir ve tasarımlarımızı, sürekli iyileştirme bakış açımızla buluşturarak hedeflerimize ulaşma noktasında ‘’Mutlu Aileler, Mutlu Çocuklar’’ vizyonumuz ile tedarikçilerimiz, paydaşlarımız ve müşterilerimizle birlikte büyüyerek katma değerli faaliyetler gerçekleştirmeyi taahhüt ederiz.

Misyonumuz

Uluslararası kalite standartları doğrultusunda üretim ve uygulama yaparak müşterilerimize iyi bir hizmet sunmaktır. Öncelikli amacımız, mekanlara değer ve farklılık katan  kaliteli ve estetik ürünler tasarlamak aynı zamanda  bireylerin güvenliğini önceleyen uygulamalara imza atmaktır.

Vizyonumuz

Sürekli güncellenen bilgiler ışığında insan ve yaşadığı  çevreyi merkeze alan, zamanın ruhuna en uygun ürünleri üretebilen bir firma olmaktır.

İstanbul ParkBahçe Ana Ürün Yelpazesi ve Temel Bilgiler

İstanbul ParkBahçe ana ürün yelpazesinde Çocuk Oyun Grupları ve Kent Mobilyaları yer almaktadır. Bir evin, okulun  veya iş yerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan dinamik ve üretici marka;  Oyun grupları ve kent mobilyası ana grupları altında değişik beğenilere hitap eden çeşitli tasarımlarda onlarca çeşit ürünü online mağaza aracılığı ile müşterilerinin hizmetine   sunmaktadır.

 1. Çocuk Oyun Grubu

  Çocuk Oyun Grubu; parklar, salıncaklar, tırmanmalar,  ahşap oyun evleri, tahtarevalli ve zıp zıp, kum havuzu, fitness aletleri,  kauçuklar gibi ana ürünleri içermektedir. Bu gruplar içinde   değişik beğenilere hitap eden, farklı tasarımlarda ve fiyat aralıklarında çok sayıda ürün çeşidi yer almaktadır.

 2. Kent Mobilyası

  Kent Mobilyaları ürün grubu ise; Kamelya, pergole, köprü, bekçi kulübesi, çitler, banklar, saksılar, köpek kulübesi, yer ve duvar döşemeleri gibi ürünlerden oluşmaktadır.

 3. İstanbul ParkBahçe Üretim Tesisleri

  İstanbul ParkBahçe ürünlerinin büyük bir kısmını kendi üretim tesislerinde üretmektedir. İstanbul ParkBahçe,   modern teknolojiyle, çağdaş üretim tekniklerine ve kalite standartlarına uygun bir biçimde üretim   yapmaktadır.

 4. Deneyim ve Kalite

  Çocuk Oyun Gruplarını ve Kent Mobilyalarımızı 15 yıllık tecrübemizle, modern teknolojiler kullanarak  kusursuz bir işçilik ve 1. Sınıf malzeme kalitesiyle üretiyoruz.